Doprava a platba

Doprava a platba

 

Kupujúci je povinný zaplatiť predávajúcemu kúpnu cenu vrátane nákladov na doručenie tovaru ( Slovenská pošta – 4,00 €) prostredníctvom ponúknutých spôsobov platby v objednávky: formou hotovostnej platby pri osobnom odbere, alebo dobierkou v mieste dodania tovaru.

Cena tovaru je určovaná podľa platného cenníka. Predávajúci sa zaväzuje dodať kupujúcemu tovar za cenu platnú v čase objednania tovaru.

Zvýhodnené ceny tovaru sú zreteľne označené symbolom „akcia“ alebo „výpredaj“. Platnosť zvýhodnených cien trvá do vypredania zásob, alebo počas trvania doby uvedenej pri zvýhodnenej cene.

Spôsob dopravy:

Slovenská pošta – poplatok za doručenie a balné ( platí pre SR ) 4,00 €.

Osobný odber (prevádzka) -  Vydavateľstvo UMB -  BELIANUM, Tajovského 51, 974 01  Banská Bystrica

 

 

Dovoľujeme si Vás informovať, že PREDAJŇA Vydavateľstva UMB bude od 19.12.2017 - do 5.1.2018 ZATVORENÁ z dôvodu čerpania DOVOLENKY.

Prajeme Vám pokojné prežitie Vianočných sviatkov a veľa štúdijných, pracovných i súkromných úspechov v roku 2018.

 

Otváracie hodiny predajne:

pondelok:  9:00 - 11:30      12:30 - 15:00

utorok:       zatvorené

streda:        9:00 - 11:30      12:30 - 15:00

štvrtok:      zatvorené

piatok:        9:00 - 11:30      12:30 - 15:00

 

Spôsob platby za tovar

Dobierkou – platba pri prevzatí, Slovenská pošta

V hotovosti – platba v hotovosti

Prepravné náklady nie sú zahrnuté v cene tovaru.

Prevzatie tovaru:

Pri preberaní tovaru je Kupujúci povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť a kompletnosť zásielky. V prípade, že k takejto situácii došlo, je Kupujúci povinný bezodkladne o tom informovať Predávajúceho.
Po prevzatí zásielky sú ďalšie reklamácie ohľadom poškodenia zásielky riešené s osobou poverenou pri vybavovaní reklamácií. Kontaktný email: jana.malcekova@umb.sk
Kupujúci je povinný po prevzatí bez odkladu prekontrolovať obsah zásielky a prípadné zvady hlásiť prepravcovi ihneď, najneskôr do 24 hodín od doručenia zásielky. Je dôležité zachovať zásielku v pôvodnom stave vrátane obalu.

Odber noviniek

Vkladanie publikácií

Prihlásenie


Tvorba web stránok, www.webcreators.sk | Admin